درگیری مرگبار دختر و پسر جوان در شیراز/ پسر به قتل رسید

رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: دختری که در معالی آباد شیراز فردی را به قتل رسانده و متواری شده بود، دستگیر و روانه زندان شد.

خبرگزاری تسنیم از شیراز، سرهنگ کاووس حبیبی اظهار داشت: در سوم خردادماه سال جاری از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 یک فقره قتل در بلوار دکتر شریعتی (معالی آباد) شیراز به پلیس اعلام شد و بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: مأموران انتظامی با انجام تحقیقات میدانی و برابر اظهارات شاهدان عینی مطلع شدند که زنی با مردی 35ساله درگیر می شود و وی را با سلاح سرد به شدت مجروح می کند و مرد به دلیل شدت جراحات وارده و خونریزی شدید به قتل می رسد.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس با بیان اینکه قاتل پس از قتل با دوستانش تماس می گیرد و آنها زمینه فرار وی را مهیا می کنند، ادامه داد: کارآگاهان اداره جنایی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی و تخصصی قاتل را شناسایی و عملیات دستگیری وی را آغاز کردند.

حبیبی خاطرنشان کرد: مأموران پس از هماهنگی با مرجع قضایی سریعاً به مخفیگاه وی در یکی از محلات شیراز اعزام و موفق شدند قاتل (زن) 36ساله را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این خصوص 3 نفر از دوستان مؤنث قاتل که در فراری دادن وی نقش مؤثر داشته اند نیز دستگیر شدند، تصریح کرد: متهم در بازجویی اولیه علت و انگیزه قتل را اختلافات مالی عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه همه متهمان برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تصریح کرد: پلیس بدون هیچ گونه اغماضی با مخلّان نظم و امنیت برابر قانون برخورد خواهد کرد.

راکب، موتورسیکلت 18میلیاردی قاچاق را رها کرد

فرمانده انتظامی لارستان از کشف موتورسیکلت قاچاق به ارزش 18 میلیارد ریال توسط مأموران این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ سیدمحمد یوسفی در تشریح این خبر ابراز کرد: مأموران انتظامی حین کنترل وسایط نقلیه در محور مواصلاتی بندرعباس ـ لارستان به یک دستگاه موتورسیکلت سنگین که توسط فردی ناشناس در حال عبور از محور خاکی بود مشکوک شدند.

وی اضافه کرد: راکب به محض مشاهده پلیس به سرعت از آن محل متواری می شود و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه موتورسیکلت را رها می کند و متواری می شود.

فرمانده انتظامی لارستان با اشاره به اینکه موتورسیکلت قاچاق به مقر انتظامی انتقال شد، اظهار داشت: تلاش جهت شناسایی مالک در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ یوسفی با اشاره به اینکه ارزش موتورسیکلت مکشوفه برابر اعلام کارشناسان 18 میلیارد ریال برآورد شده است، تصریح کرد: عزم پلیس در برخورد با هنجارشکنان جدی است و قانون گریزان در انتظار برخورد قاطع و بدون اغماض پلیس باشند.

کشف بیش از 6کیلوگرم تریاک در شیراز

فرمانده انتظامی شیراز از کشف 6 کیلو و 846 گرم تریاک و دستگیری 7 نفر در یکی از محله های این شهرستان خبر داد.

سرهنگ اسماعیل زراعتیان گفت: مأموران کلانتری "40 سلطان آباد" شیراز با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند افرادی در منزل خود اقدام به نگهداری مواد مخدر می کنند که مأموران موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی اضافه کرد: مأموران با هماهنگی مرجع قضایی به محل موردنظر اعزام شدند و در بازرسی از آن منزل، 6 کیلو و 846 گرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شیراز با بیان اینکه در این خصوص 7 نفر دستگیر و تحویل مرجع قضایی شدند، از شهروندان درخواست کرد در صورت اطلاع از فعالیت سوداگران مرگ، گزارش آن را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

سارقان حرفه ای، هوشمند کنترل می شوند

فرمانده انتظامی فسا گفت: 7 نفر از سارقان حرفه ای و سابقه دار شهرستان از طریق پابند الکترونیکی، به صورت هوشمند کنترل می شوند.

سرهنگ فرهاد آراوند اظهار داشت: یکی از اقدامات پلیسی در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی شهروندان، کنترل هوشمند مجرمین خصوصاً سارقین است که در شهرستان فسا نیز اجرایی شد.

وی ادامه داد: در مرحله اول اجرای این طرح، پلیس آگاهی شهرستان تعداد 7 نفر از سارقان سابقه دار و حرفه ای را شناسایی کردند و به آنها پابند الکترونیک نصب شد.

رئیس پلیس فسا خاطرنشان کرد: سارقان سابقه دار با مجهز شدن به تجهیزات الکترونیکی به صورت 24ساعته و برخط مورد پایش و کنترل قرار می گیرند.

انتهای پیام/424/.+

نظرات

captcha