امنیت پایدار در مرزهای دریایی استان بوشهر برقرار است

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بوشهر این استان را یکی از نقاط مهم، حساس و استراتژیک دانست و گفت: حضور مقتدرانه و با عزت مرزبانان در مرزهای دریایی استان بوشهر سبب برقراری امنیت پایدار و احساس امنیت شده است.

خبرگزاری تسنیم از بوشهر، محمدزمان مشایخ ظهر امروز در نشست تعاملی با فرمانده مرزبانی استان بوشهر با بیان اینکه مرزبانی، به عنوان خط مقدم دفاع از امنیت مرزهای ایران اسلامی است اظهار داشت: بحمدالله با تدابیر فرمانده مرزبانی پرتلاش و مجاهدت های مرزبانی استان اقدامات بسیار خوبی در زمینه امنیت و مبارزه با قاچاق صورت گرفته است.

وی مأموریت و وظیفه مرزبانی را یک وظیفه حساس دشوار و در عین حال عبادت دانست و بیان کرد: بوشهر یکی از استان های استراتژیک و مهم محسوب می شود و به طبع آن، حراست از مرزهای دریایی خلیج فارس بسیار حساس است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بوشهر حضور مقتدرانه و با عزت مرزبانان در مرزهای دریایی خلیج فارس استان را سبب امنیت پایدار و احساس امنیت دانست و خاطرنشان کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح در کنار مرزبانی در راستای اقتدار مرزبانان و امنیت مرزها آماده هر نوع همکاری است.

سرهنگ عبدالله خسروی هم ضمن تقدیر از همکاری سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: استان بوشهر با دارا بودن بیش از 700 کیلومتر مرزهای دریایی با خلیج فارس و دارا بودن موقعیت استراتژیک کار مرزبانان را دشوار ولی با تمام وجود در راستای تأمین امنیت مطلوب انجام وظیفه می شود.

وی افزود: مرزبانی همواره در راستای استیفای حقوق مرزنشینان برای امنیت دریانوردی و مبارزه با قاچاق سازمان یافته کلان تلاش می کند. افتخار مرزبانان خدمت بی منت به مردم و مرزنشینان و دفاع از حقوق آنان در حوزه مرزی است.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر اضافه کرد: با تعامل سازمان قضایی نیروهای مسلح در راستای خدمت به مردم عزیز، امیدواریم بتوانیم اقدامات مهم و لازم را انجام دهیم.

انتهای پیام/190

نظرات

captcha