در یک نشست بررسی می شود؛

بازنمایی رسانه ای نقش زنان در سینما

نشست تخصصی «بازنمایی رسانه ای نقش زنان در سینما» از مجموعه نشست های پنجمین جشنواره بین المللی فیلم «کوثر» یکشنبه 20 خرداد برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از امور ارتباطات رسانه ای و روابط عمومی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم «کوثر»، نشست تخصصی «بازنمایی رسانه ای نقش زنان در سینما» از مجموعه نشست های تخصصی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم «کوثر» با سخنرانی قدسیه پایینی، زهره حسنی، غلامرضا منتظمی و جان جیمز یوبل، یکشنبه 20 خرداد از ساعت 13 تا 16 به میزبانی دانشگاه صدا و سیما برگزار می شود.

در این نشست قدسیه پائینی پژوهشگر و کارشناس سینما مقاله ای را با موضوع «زنان در سینمای دفاع مقدس» ارائه خواهد کرد. پس از آن زهره حسنی کارشناس ارشد مطالعات زنان، پژوهشگر و کارشناس سینما نیز مقاله ای پژوهشی را با موضوع «زن در سینمای مقاومت» ارائه می کند. سپس غلامرضا منتظمی مدیر بخش بین الملل جشنواره با نمایش چند فیلم بین المللی با موضوع مقاومت به ایراد سخن می پردازد و در خاتمه نیز جان جیمز یوبل فعال سیاسی ضد صهیونیسم و محقق آمریکایی نیز در خصوص «ریشه بحران های اخلاقی خانواده در جهان» دیدگاه های خود را ارائه می کند.

حضور برای دانشجویان و استادان دانشگاه صدا و سیما در این نشست آزاد بوده و علاقمندان برای هماهنگی حضور در نشست مذکور می توانند با شماره تلفن 09100014911 تماس بگیرند.

پنجمین جشنواره بین المللی فیلم «کوثر»، از سوی «بنیاد آیه های ایثار و تلاش» با همکاری شهرداری تهران، موسسه تصویر شهر، معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، سازمان امور سینمایی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، تیر سال جاری با دبیری ناصر باکیده در تهران برگزار می شود.

نظرات

captcha