مقاومت لبنان 4 پایگاه اسرائیل را هدف قرار داد

مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه های جداگانه اعلام کرد که چهار پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف حملات خود قرار داده است.

خبرگزاری تسنیم، مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه های جداگانه اعلام کرد که رزمندگان مقاومت امروز شنبه توانستند چهار پایگاه نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار دهند.

جنبش حزب الله لبنان طی اولین بیانیه ای که بامداد امروز منتشر کرده، اعلام کرد: ساعت 23:25 شامگاه جمعه، رزمندگان مقاومت اسلامی، محل تجمع نظامیان دشمن اسرائیلی را در مثلث التحیت با موشک هدف قرار دادند.

حزب الله لبنان در دومین بیانیه بامدادی امروز خود، از حمله دقیق توپخانه ای به مقر تجمع نظامیان دشمن صهیونیست در پایگاه الراهب خبر داد.

مقاومت لبنان در سومین بیانیه خود اعلام کرد که در راستای حمایت از مردم مقاوم فلسطین و نوار غزه و حمایت از مقامت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی محل استقرار توپخانه های رژیم صهیونیستی را در منطقه سنئیم در مزارع شبعا در مرز لبنان با فلسطین اشغالی با پهپاد انتحاری هدف قرار داد که با دقت به محل استقرار نظامیان و افسران رژیم صهیونیستی اصابت کرد.

حزب الله لبنان در بیانیه چهارم خود اعلام کرد که امروز شنبه پادگان «زرعیت» رژیم صهیونیستی را هدف حملات توپخانه ای قرار داده و تلفاتی به دشمن وارد کردند.

اعتراف رسانه عبری به توان نظامی بالای حزب الله لبنان حملات مقاومت لبنان به مراکز نظامی در شمال فلسطین اشغالی

انتهای پیام/

نظرات

captcha