پیام مخبر در پی درگذشت همسر شهید صیاد شیرازی

سرپرست ریاست جمهوری در پیامی درگذشت حاجیه خانم عفت شجاع، همسر شهید والامقام امیر سپهبد صیاد شیرازی را به خانواده محترم و همه بستگان آن مرحومه تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، محمد مخبر در پیامی با تسلیت درگذشت همسر شهید صیاد شیرازی تصریح کرد: این بانوی مومنه و انقلابی که توفیق همراهی با آن شهید بزرگوار را داشت، در دوران حیات شهید به ویژه در مقاطع حساس نظام اسلامی، نقشی مؤثر در مجاهدت ‏ها و حماسه آفرینی‏ های شهید صیاد شیرازی ایفا نمود و پس از شهادت ایشان هم با حضور فعال در عرصه های مختلف اجتماعی عمر شریف خود را با اخلاص و صبوری صرف دفاع از آرمان های شهیدان کرد.

متن پیام سرپرست ریاست جمهوری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت حاجیه‏ خانم عفت شجاع، همسر شهید والامقام امیر سپهبد صیاد شیرازی موجب تأثر خاطر شد.

این بانوی مومنه و انقلابی که توفیق همراهی با آن شهید بزرگوار را داشت، در دوران حیات شهید به ویژه در مقاطع حساس نظام اسلامی، نقشی مؤثر در مجاهدت‏ ها و حماسه آفرینی‏ های شهید صیاد شیرازی ایفا نمود و پس از شهادت ایشان هم با حضور فعال در عرصه های مختلف اجتماعی عمر شریف خود را با اخلاص و صبوری صرف دفاع از آرمان های شهیدان کرد.

اینجانب این ضایعه را به خانواده محترم و همه بستگان آن مرحومه تسلیت می گویم و از درگاه خدای رحمان برای ایشان علو درجات و همجواری با حضرت زهرا (س) و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت  دارم.

محمد مخبر

سرپرست ریاست جمهوری

انتهای پیام

نظرات

captcha