با اشاره به بی عملی دولت ها و شورای امنیت نسبت به توقف جنایات جنگی علیه فلسطینیان

کنعانی: تحریم کالاها و شرکت های صهیونیستی آسان ترین کار اما بسیار مؤثر است

سخنگوی وزارت خارجه تحریم کالاها و شرکت های صهیونیستی را آسان ترین کار اما بسیار مؤثر درقبال بی عملی دولت ها و شورای امنیت سازمان ملل متحد نسبت به توقف جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان دانست.

به گزارش ایسنا، ناصر کنعانی در پیامی دز شبکه ایکس نوشت: 245 روز است که حملات مستمر، همه جانبه و مرگبار رژیم صهیونیستی علیه ساکنان تحت محاصره نوار غزه و کشتار دردناک زنان و کودکان آن ادامه دارد.

شنیع ترین جنایات بین المللی از جمله جنایت جنگی، جنایت علیه بشریت و جنایت نسل کُشی از طریق کشتار وسیع و گسترده شهروندان، زنان و کودکان، حمله به اردوگاه ها، مدارس، مساجد، بیمارستان ها، دانشگاه ها، کلیساها، قتل اسرا، قتل هدفمند خبرنگاران، استفاده از سلاح گرسنگی و قحطی مصنوعی، کوچاندن اجباری بیش از یک میلیون نفر از مردم غزه، کشتار کارکنان سازمان های بین المللی فعال در امور بشردوستانه و .... بخشی از جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در نوار غزه در طول 245 روز گذشته است.

به دلیل بی عملی دولت ها و شورای امنیت سازمان ملل متحد نسبت به توقف جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، مسئولیت ملت ها و نیز سازمان های مردم نهاد در حمایت از ملت مظلوم فلسطین افزایش می یابد. تحریم کالاها و شرکت های صهیونیستی آسان ترین کار اما بسیار مؤثر است.

انتهای پیام

نظرات

captcha