برای اجرا در تالار وحدت؛

گروه طراحان پروژه «و او جان من است» معرفی شدند

گروه طراحان پروژه نمایشی «و او جان من است» به کارگردانی حمید حرا معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از امور رسانه ای پروژه، گروه طراحان پروژه نمایشی «و او جان من است» به کارگردانی حمید حرا برای اجرا در تالار وحدت تهران معرفی شدند.

وحید لاری طراح صحنه، علی براتی طراح حرکت، مژگان عیوضی طراح لباس، بهاره اسدی طراح گریم و منوچهر رحیمی طراح نور اعضای گروه طراحی پروژه نمایشی «و او جان من است» را تشکیل می دهند.

«و او جان من است» عنوان یکی از تازه ترین پروژه های نمایشی است که خرداد و تیر سال جاری به نویسندگی ایوب آقاخانی و کارگردانی حمید حرا و حضور تعدادی از بازیگران و هنرمندان شناخته شده عرصه تئاتر، سینما، تلویزیون، موسیقی و هنرهای تجسمی در تالار وحدت تهران روی صحنه می رود.

به گفته حمید حرا این نمایش در یک فضای مفرح به روایت واقعه ای تاریخی می پردازد که تاکنون کمتر در حوزه های سینما و تئاتر به آن پرداخته شده است. مسیری که در آن تلاش شده چهره واقعی و پر از رحمت اسلام در قالب یک داستان متفاوت به مخاطبان ارائه شود.

پروژه نمایشی «و او جان من است» خرداد و تیر سال جاری با همکاری بنیاد فرهنگی هنری رودکی و اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط گروه هنری «سایه» به صحنه می رود.

اسامی بازیگران و عوامل این پروژه به زودی اطلاع رسانی می شود.

«آن سوی پنجره -1385»، «تا اشکستان –1383، 1390 و 1400»، «بغضی که ماند -1380»، «بیرق ماندگار – 1379»، «معمای مطربان پریشان – 1392»، «ضیافت اشک- 1389»، «طالب- 1389»، «سیب فانوس کشتی -1402»، «هتل ریتاج – 1401»، برخی پروژه های نمایشی هستند که تاکنون توسط گروه نمایش «سایه» به صحنه رفته اند.

نظرات

captcha