سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران اعلام کرد؛

ارائه تسهیلات حمایتی به شرکتهای فناوری اطلاعات در نمایشگاه الکامپ

شرکت های عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای در صورت تمایل می توانند 70 درصد هزینه های حضور در نمایشگاه الکامپ را به صورت وام تا سقف 500 میلیون تومان دریافت کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، پیرو توافق با «صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته (صحا)»، شرکت های عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای (شرکت های صنایع پیشرفته یا دانش بنیان) که در نمایشگاه الکامپ حضور خواهند داشت، در صورت تمایل می توانند 70 درصد هزینه های نمایشگاهی را به صورت وام تا سقف 500 میلیون تومان از صندوق مذکور دریافت کنند.

شرکت های عضو باید اطلاعات کامل و درخواست خود را به دبیرخانه سازمان از طریق نشانی ایمیل Info@tehrannsr.org ارسال کنند. متعاقباً معرفی نامه به نشانی ایمیل متقاضی ارسال خواهد شد. سپس با مراجعه به پورتال صندوق صحا به نشانی www.airdfh.ir ، باید درخواست خود را ثبت و معرفی نامه و مدارک مورد نیاز را بارگذاری کنند.

لازم به ذکر است تمام این فرایند باید تا قبل از شروع نمایشگاه الکامپ انجام شود تا در صورت وجود مانع، زمان کافی برای رفع اشکال وجود داشته باشد. به منظور راهنمایی و تسهیل در فرآیند ثبت درخواست در پورتال صندوق صحا، فایل راهنما به پیوست این خبر درج شده است.

نظرات

captcha