واکنش النجبا به جنایت تروریستی جدید آمریکا علیه مقاومت عراق

جنبش النجبا عراق در بیانیه ای به اقدام ناجوانمردانه آمریکا در ترور ابوباقر الساعدی از فرماندهان مقاومت عراق واکنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المیادین، جنبش النجبا عراق به ترور ابوباقر الساعدی از فرماندهان مقاومت عراق واکنش نشان داد.

در بیانیه جنبش النجبا آمده است: امروز در مرکز بغداد، هواپیمای آمریکایی که در آسمان ما جولان می داد بدون اینکه بازدارندگی در برابر آن انجام شود؛ حاج ابوباقر الساعدی را هدف قرار داد و به شهادت رساند. فرمانده الساعدی به یک سازمان رسمی عراق مرتبط با فرمانده کل نیروهای مسلح عراق وابسته است. حاکمیت، حرمت خون و اراضی عراق کجاست؟

در این بیانیه آمده است: ای عراقی ها این تحقیر خون عراقی را مورد توجه قرار دهید که به خداوند سوگند محدود به فرزندان حشد شعبی و مردان مقاومت نخواهد بود و دست تجاوز به هر کسی که در برابر این رژیم غاصب قرار گیرد نیز دراز خواهد شد حتی آنانی که تصور می کنند از آتش اشغالگران مصون هستند. این حمله تا زمانی که موضع رسمی کوبنده ای از سوی دولت عراق انجام نشود، آخرین حمله نخواهد بود. واکنش ما به یاری خداوند متمرکز خواهد بود و این جنایات بدون مجازات نخواهد ماند و زمان آن را وقتی خواهید دانست که صبر ما لبریز شود. منتظر واکنش بمانید. ما زمان و مکان مناسب را انتخاب خواهیم کرد و عاقب از آن متقین است.

این در حالی است که پیش از این نیز، ابو حسین الحمیداوی دبیرکل گروه مقاومت کتائب حزب الله بامداد پنجشنبه شهادت «ابوباقر الساعدی» در حمله تروریستی آمریکا را به ملت اسلامی و مردم عراق تبریک و تسلیت گفت.

الحمیدوای ضمن تسلیت به خانواده و یاران این شهید، از خداوند منان صبر جزیل و پایداری در مسیر جهاد را درخواست کرد.

بر پایه این گزارش، دبیرکل گروه کتائب حزب الله ضمن تسلیت به خانواده و یاران این شهید، از خدا صبر جزیل و پایداری در مسیر جهاد را درخواست کرد.

گفتنی است که یک منبع عراقی پیش از این اعلام کرد که در حمله پهپادی آمریکا، ابو باقر الساعدی و ارکان العلیاوی از فرماندهان کتائب حزب الله به شهادت رسیدند.

نظرات

captcha