حسینی: دشمن در روز 22 بهمن مأیوس خواهد شد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با حضور مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن امید دشمن تبدیل به یاس شده و دل دوستداران انقلاب خشنود خواهد شد.

سید کریم حسینی در گفت وگو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت حضور مردم در راهپیمایی روز 22 بهمن ماه، بیان کرد: مردم در همه صحنه ها چه در راهپیمایی ها و چه در حضور پای صندوق رای، ثابت کردند که پشتوانه اصلی این نظام و مسئولان هستند. علی رغم اینکه مردم مشکلاتی در حوزه اقتصادی به دلیل تحریم های ظالمانه کشورهای غربی دارند اما در همه صحنه ها حاضر هستند. یقینا  آنچه که دل دوستداران ایران و انقلاب را خوشحال می کند، همین حضور مردم در صحنه هاست.

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه آنچه که دشمنان ایران اسلامی را مایوس می کند پاسخ «نه» مردم به تلاش دشمن برای خالی کردن صحنه است، اظهار کرد: یقینا در این برهه نیز مردم ایران اسلامی در جای جای کشور در صحنه حاضر خواهند شد.

حسینی در پایان گفت: یقینا مردم در روز 22 بهمن با حضور در راهپیمایی، حمایت خود را از جمهوری اسلامی و انقلاب خود نشان خواهند داد.  این انقلاب با دست خود مردم به این نقطه رسید، برای ادامه این مسیر نیز قطعا مردم در صحنه حضور پیدا کرده و امید دشمن را تبدیل به یاس می کنند و دل دوستداران انقلاب اسلامی را خشنود می کنند.

انتهای پیام

نظرات

captcha