دشتستان بیش از 500 کلاس درس تخریبی دارد

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در دشتستان بیش از 500 کلاس درس تخریبی وجود دارد که جهت گیری ها باید برای بازسازی این موارد باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس استان بوشهر، ابراهیم رضائی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در آیین افتتاح مدارس یک کلاسه نبوت روستای جره و یک کلاسه جوادالائمه روستای منصور آباد شهرستان دشتستان، اظهار داشت: در دشتستان بیش از 500 کلاس درس تخریبی وجود دارد که جهت گیری ها باید برای بازسازی این موارد باشد.

وی افزود: ما با افتخار تمرکز خود را برای بخش و شهر سعدآباد قرار دادیم تا شکافی که سال ها ایجاد شده بود برطرف شود.

رضائی با تشکر از اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر عنوان کرد: کارهای خوبی در این سال ها انجام گرفته که با پای کار آمدن مجموعه مدیریت اجرائی شهرستان در کنار اداره کل نوسازی، وضعیت بهتر خواهد شد.

نماینده مردم دشتستان گفت: امیدواریم در آینده نزدیک، جشن افتتاح همه مدارس موردنیاز در بخش سعدآباد را بگیریم و چهره محرومیت از حوزه آموزش شهر سعدآباد برداشته شود.

ابراهیم احمدی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر نیز در مراسم آغاز عملیات اجرائی مدرسه 6 کلاسه علی ابن ابیطالب (ع) در شهر سعدآباد، اظهار کرد: این پروژه با اعتبار 12 میلیارد تومان و 520 مترمربع زیربنا، قرار است در مدت 18 ماه ساخته و آماده بهره برداری شود.

پایان پیام/

نظرات

captcha