اعزام بوکسورهای ایران به تورنمنت جاده ابریشم

تیم ملی بوکس ایران در ادامه برنامه های آماده سازی خود، 4 فروردین عازم تورنمنت بین المللی جاده ابریشم می شود.

به گزارش ایسنا، در ادامه برنامه های آماده سازی تیم ملی بوکس ایران جهت حضور در رقابت های انتخابی المپیک 2024 پاریس، شاگردان فونتانا در تاریخ 4 فروردین سال آینده، عازم مسابقات تدارکاتی جاده ابریشم در جمهوری آذربایجان خواهند شد.

تورنمنت بوکس جاده ابریشم به میزبانی باکو آذربایجان برگزار خواهد شد. طبق تصمیمات اتخاذ شده، تیم ملی ایران با 8 بوکسور در این رقابت ها شرکت خواهد کرد که البته اسامی این نفرات مشخص نیست و پس از برگزاری اردوها و مسابقات انتخابی، لیست نهایی اعلام خواهد شد.

تیم ملی بوکس ایران هم اکنون در تورنمنتی تدارکاتی به میزبانی بلغارستان شرکت کرده است و هدایت تیم اعزام شده را رینالدو فونتس بر عهده دارد. برخلاف تورنمنت بلغارستان، برای تورنمنت جاده ابریشم، فونتانا به عنوان سرمربی در کنار تیم ملی حضور خواهد داشت.

فدراسیون بوکس در تلاش است تا موانع حضور فونتانا کنار تیم ملی در مسابقات برون مرزی را برطرف کند. هدایت تیم ملی بوکس بزرگسالان ایران را فونتانا در اختیار دارد.

پس از تورنمنت جاده ابریشم نیز در تاریخ 9 فروردین سال آینده، تیم ملی بوکس روسیه با 12 بوکسور راهی تهران می شود تا اردوی مشترکی را با تیم ملی بوکس ایران برگزار کند.

انتهای پیام

نظرات

captcha