انصارالله یمن: ترور شهید الساعدی، تجاوز به تمام مردم عراق است

انصارالله یمن: ترور شهید الساعدی، تجاوز به تمام مردم عراق است

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، دفتر سیاسی جنبش مقاومت انصارالله یمن بامداد پنجشنبه شهادت «ابو باقر الساعدی» از فرماندهان کتائب حزب الله عراق در حمله تروریستی آمریکا را به شدت محکوم کرد.

انصارالله یمن طی بیانیه ای گفت: «ترور این فرمانده الحشد الشعبی، یک تجاوز جنایتکارانه ناجوانمردانه است که در چارچوب حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی صورت می گیرد.   هدف قرار دادن شهید مجاهد ابوباقر الساعدی تجاوز به کل مردم عراق است».

در این بیانیه آمده است: «تجاوزات آمریکا نشان دهنده میزان تأثیر و اثربخشی حملات مقاومت عراق در حمایت از مردم فلسطین در غزه است. این تجاوز، ناتوانی آمریکا و اسرائیل در توقف حملات مقاومت اسلامی در عراق را نشان می دهد».

انصارالله با بیان اینکه حضور آمریکا در عراق و منطقه غرب آسیا دلیل اصلی بی ثبات شدن امنیت منطقه و با هدف حفاظت از رژیم صهیونیستی است، تاکید کرد: «این حملات مکرر آمریکا به مردم [خاورمیانه] تأثیری بر موضع آنها در حمایت از مردم فلسطین نخواهد داشت».

در پایان این بیانیه آمده است: «ما به ملت عراق و مقاومت اسلامی در عراق تسلیت می گوییم و فداکاری های بزرگشان را برای دفاع از مردم فلسطین تبریک می گوییم».

در حال تکمیل...

نظرات

captcha