پیروزی چهار بوکسور ایران در تورنمنت بلغارستان

هر 4 بوکسور ایران، در مبارزات امروز تورنمنت بین المللی بلغارستان به پیروزی دست یافتند.

به گزارش ایسنا، در ادامه مسابقات بین المللی بوکس بلغارستان که از روز یک شنبه آغاز شده است، تیم ایران عصر امروز (چهارشنبه - 18 بهمن 1402) چهار نماینده داشت که همگی به برتری دست یافتند. ساعاتی قبل مصطفی ریگی، مسلم مقصودی و میثم قشلاقی مقابل حریفان صاحب برتری شدند و حسین دانشور نیز به عنوان آخرین بوکسور ایران برابر حریف خود پیروز شد تا هر چهار بوکسور ایران راهی یک چهارم نهایی شوند.

حسین دانشور در وزن 92 کیلوگرم به عنوان آخرین نماینده امروز ایران روی رینگ رفت و مقابل ولادمیر کوشینر از اوکراین، قاطعانه پیروز شد و صعود کرد. با این اوصاف، دانشور در یک چهارم با کوشیتاشویلی از گرجستان مصاف می دهد.

پیش از این نیز در وزن 51 کیلوگرم، مصطفی ریگی با آرن اسلامازیان از ارمنستان مبارزه کرد و در نهایت به برتری ارزشمند دست یافت. ریگی در یک چهارم به مصاف جلیل اوف ازبکستانی می رود.

در وزن 71 کیلوگرم، مسلم مقصودی بوکسور باتجربه کشورمان باید به مصاف شوکوروف از تاجیکستان می رفت که حریف تاجیک روی رینگ حاضر نشد تا مسلم برنده اعلام شود. مقصودی در یک چهارم با کیوین رامی از بلغارستان رقابت خواهد کرد.

در وزن 80 کیلوگرم، میثم قشلاقی با آناستاسیوس از لیتوانی جدال کرد و با اقتدار این مبارزه را پیروز شد و به مرحله یک چهارم رسید. قشلاقی در مرحله بعدی با نیکولوف از بلغارستان رقابت می کند.

در وزن 92 کیلوگرم، حسین دانشور مقابل ولادمیر کوشینر از اوکراین روی رینگ رفت و قاطعا پیروز شد و صعود کرد. با این اوصاف، دانشور در یک چهارم با کوشیتاشویلی از گرجستان مصاف می دهد. بوکسور گرجستانی در نخستین مبارزه خود مقابل نماینده ازبکستان پیروز شد.

انتهای پیام

نظرات

captcha