هیات اجرایی جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان معرفی شدند

طی احکامی از سوی امیر مشهدی عباس دبیر بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان هیات اجرایی این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، هیات اجرایی جشنواره بیست و هشتم تئاتر کودک و نوجوان از سوی امیر مشهدی عباس دبیر این دوره از جشنواره منصوب شدند.

بر همین اساس طی احکامی جداگانه رقیه وکیلی آذر مدیر امور بین الملل، فرزان دلفانی مدیر ارزشیابی و نظارت بر نمایش، جلال تجنگی مشاور علمی، رضا بروزمند مدیر مالی و خزانه دار، مهدی یوسفی کیا مدیر روابط عمومی، علی اشرف سمائی مدیر کمیته فنی، علیرضا آقایی مدیر برنامه ریزی و دستیار ویژه دبیر، غزاله مرصوصی مدیر هماهنگی، حمید زریباف مدیر هویت بصری و محمود نورایی به عنوان مدیر ستاد خبری بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، منصوب شدند.

بیست و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «تئاتر، تمرین ناب زندگی» و با هدف تقویت همدلی و همراهی، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، به دبیری امیر مشهدی عباس، اسفند ماه سال 1402 در شهر تاریخی اردکان یزد برگزار می شود.

مشروح اخبار بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان را می توانید از سایت جشنواره به نشانی https://icy.theater.ir/ دنبال کنید.

نظرات

captcha