2 خبر سینمایی؛

نمایش سه مستند خارجی/ نسخه ویژه نابینایان «درخت زندگی» منتشر شد

3 فیلم مستند خارجی روز دوشنبه 23 بهمن ماه در سالن حقیقت مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی اکران می شوند، همچنین کیوان کثیریان فیلم «درخت زندگی» را برای نابینایان توضیح دار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، فیلم های مستند «در گوشه» به کارگردانی جفری گیلمارد، «ماجرای سباستین بلین: ریباند» ساخته ژیل سیمونه، وینسنت استیونز و تیم وروورت و «مادر همه دروغ ها» به کارگردانی اسماً المدیر از ساعت 16 روز دوشنبه 23 بهمن ماه در سالن حقیقت روی پرده می روند.

ورود و استفاده از این برنامه نمایش برای علاقه مندان آزاد و رایگان است. نمایش مستندهای ایرانی و خارجی یکشنبه و دوشنبه هر هفته در مرکز گسترش ادامه دارد.

فیلم ترنس مالیک برای نابینایان شنیدنی شد

کیوان کثیریان فیلم سینمایی «درخت زندگی» ساخته ترنس مالیک را برای نابینایان توضیح دار کرد.

گروه سوینا در تازه ترین فعالیت خود، نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی کلاسیک «درخت زندگی» به کارگردانی ترنس مالیک را پنجشنبه 19 بهمن ماه منتشر می کند.

نظارت متن و ضبط این برنامه به عهده امیر سلیمانی بوده و متن روایت این فیلم را شیدا محمدطاهر نوشته است. این برنامه در استودیو شهر صدای پارسیان ضبط شده و مسعود زرگران نیز صدای آن را تدوین و میکس کرده است.

نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی «درخت زندگی» روز پنجشنبه ساعت 19 در سایت سوینا منتشر می شود.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به اینجا به فایل صوتی فیلم های سینمایی توضیح دار دسترسی داشته باشند.

این گروه پیشتر نسخه توضیح دار فیلم های سینمایی کلاسیک «کازابلانکا» با صدای سحر دولتشاهی، «دزد دوچرخه» با صدای محسن بهرامی، «بر باد رفته» با صدای شبنم مقدمی، «روانی» با صدای حبیب رضایی، «در بارانداز» با صدای الهام کردا، «دزیره» با صدای هنگامه قاضیانی، «ربه کا» با صدای ترانه علیدوستی، «دوازده مرد خشمگین» با صدای مهدی پاکدل، «همشهری کین» با صدای پریوش نظریه، «محمد رسول الله (ص)» با صدای امین تارخ، «اشک ها و لبخندها» با صدای مهتاب کرامتی، «پرندگان» با صدای پانته آ پناهی ها، «سیندرلا» با صدای ویشکا آسایش، «آخرین قطار گان هیل» با صدای بهروز شعیبی، «داشتن و نداشتن» با صدای افشین هاشمی، «جادوگر شهر اُز» با صدای شقایق دهقان، «پرواز بر فراز آشیانه فاخته» با صدای پارسا پیروزفر، «ماجرای نیمروز» با صدای سجاد افشاریان، «فارست گامپ» با صدای محمد بحرانی، «کریمر علیه کریمر» با صدای باران کوثری، «آمادئوس» با صدای رضا یزدانی، «درخشش» با صدای رضا بهبودی، «خوشه های خشم» با صدای علی دهکردی، «این گروه خشن» با صدای جهانگیر کوثری، «ماهی بزرگ» با صدای ستاره پسیانی، «شکارچی گوزن» با صدای پانته آ بهرام، «محله چینی ها» با صدای علی سرابی، «سکوت بره ها» با صدای بهروز رضوی، «نیمه شب در پاریس» با صدای داریوش کاردان، «رهایی از شاوشنک» با صدای مازیار لرستانی، «دکتر ژیواگو» با صدای بهرام رادان، «همه مردان رئیس جمهور» با صدای منصور ضابطیان و «شیر شاه» با صدای باران کوثری را منتشر کرده است.

نظرات

captcha