بانک مسکن از افزایش سهم مسکن در بازار سرمایه حمایت می کند

مدیرعامل بانک مسکن گفت: با توجه به اهداف دولت، کار و فعالیت برای تأمین نیاز مردم اولویت ماست و از هر طرح و برنامه ای که باعث آرامش مردم و افزایش سهم مسکن در بازار سرمایه شود حمایت می کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک مسکن، سید عباس حسینی در آئین رونمایی از بزرگترین صندوق املاک و مستغلات کشور «مالک آتیه گستر » با اشاره به آیه 80 سوره نحل گفت: آنچنان که در سوره نحل اشاره شده است «و خداوند برای شما از خانه هایتان محل سکونت و آرامش قرار داده است» ما نیز برای اجرای فرمان الهی همه توان و ظرفیت در اختیارمان را برای خلق آرامش در خانه مردم به کار می گیریم؛ هر اقدامی برای آرامش مردم در تأمین مامن و مسکن وظیفه ما خدمتگزاران مردم است.

وی در توضیح اقدامات بانک مسکن برای توسعه فعالیت های بازار سرمایه گفت: هر آنچه آرزوی سازمان بورس در حوزه مسکن است را برآورده خواهیم کرد؛ در همین راستا هر ریسکی که وجود دارد و مانع افرایش سهم مسکن در بازار سرمایه شده است باید برداشته شود. برای تحقق این هدف از ظرفیت دانش و ابزارهای مالی در اختیار استفاده می کنیم.

وی متذکر شد که استفاده از منابع متعدد برای تأمین مالی حوزه مسکن راهبرد اصلی بانک است و رونمایی از این صندوق، یکی از این ابزارهاست .

حسینی با اشاره به آغاز پذیره نویسی صندوق گفت: آغاز به کار بزرگترین صندوق املاک و مستغلات با 500 میلیارد تومان است اما با توجه به ظرفیت بانک که فراتر از این اعداد است انتظار داریم در 6 ماه ابتدایی سال آینده اعتبار صندوق به 10 همت افزایش یابد.

مدیرعامل بانک مسکن تصریح کرد: بانک مسکن از تمام شرکت های خود در بازار سرمایه حمایت می کند و برنامه های متعددی برای قدرتمند شدن شرکت های تابعه دارد که با ابزارهای مختلف این امکان را فراهم می کنیم.

حسینی بعد از افتتاح و معرفی این صندوق گفت: مردم به شرکت های زیر مجموعه بانک مسکن اعتماد کنند چرا که همه شرکت های ما در تلاشند در تحقق اهداف و اقدامات خود رکوردار باشند.

نظرات

captcha