تفاوت قیمت بلیط هواپیما در خرید اینترنتی و حضوری

در گذشته برای خرید بلیط هواپیما باید به صورت حضوری به فرودگاه یا شرکت های ارائه خدمات هواپیمایی می رفتیم. معمولا هنگام مراجعه حضوری باید مبلغ مشخصی را برای خرید بلیط بپردازیم. در شرایط خاص و حالت های ویژه ای ممکن بود از برخی از تخفیف ها و مواردی مانند آن در مراجعه حضور اطلاع پیدا کنیم.

به گزارش ایسنا به نقل از علی بابا، امروزه کم تر پیش می آید که برای خرید بلیط هواپیما کار را به صورت حضوری پیگیری کنیم. سایت های بسیاری هستند که قیمت بلیط هواپیما در روزهای مختلف را به ما نشان می دهد و از همین سایت های می توانیم بلیطی که می خواهیم را با بهترین حالت بخریم.

در این مقاله قصد داریم تفاوت قیمت بلیط های هواپیما در خرید اینترنتی و حضوری را بررسی کنیم. اگر قصد خرید بلیط برای سفر هوایی دارید، حتما این مقاله را بخوانید. مطالعه این مقاله اطلاعات خوبی را دراختیار شما قرار می دهد. مطلب را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید و با آن ها درباره موضوع بحث و تبادل نظر داشته باشید.

بهترین خرید بلیط هواپیما

دنبال روش های میان بر جدید و مفید برای سفر هستید تا در سفر بعدی خود صرفه جویی بیشتری در هزینه ها داشته باشید؟ راه های خلاقانه زیادی برای صرفه جویی در هزینه ها وجود دارد. مسافرانی که به بودجه خود توجه دارند، می دانند که سنگ تمام نگذارند. اگر پس انداز پول به معنای یک سفر اضافی به فرودگاه است، چرا که نه؟ اما آیا واقعا خرید پرواز در فرودگاه ارزان تر است؟ یا این یکی دیگر از افسانه های شهری مانند سه شنبه ها ارزان ترین روز برای رزرو پرواز است؟ با مطالعه ادامه این مقاله حقیقت خرید بلیط هواپیما در فرودگاه و مزایا و معایب رزرو سفر بعدی خود را در باجه بلیط کشف کنید. برای کشف بهترین قیمت بلیط هواپیما این مقاله کمک زیادی به شما خواهد کرد.

نحوه دریافت بهترین قیمت بلیط هواپیما

وقتی صحبت از خرید بلیط هواپیما به میان می آید، برای این سؤال که آیا خرید در فرودگاه ارزان تر است یا خیر، هیچ پاسخ یکسانی وجود ندارد. قیمت بلیط هواپیما و این موضوع بستگی به عوامل مختلفی دارد. خط هوایی، مسیر، زمان سال و اینکه چقدر از قبل بلیط خود را می خرید برخی از مواردی هستند که می توانند باعث تغییر در تفاوت قیمت بلیط های هواپیما در خرید اینترنتی و حضوری شوند.

بااین حال، چند نکته کلی وجود دارد که می توانند برای کمک به خرید بلیط هواپیما با بهترین قیمت برای شما مفید باشند. قیمت ها را در خطوط هوایی مختلف و سایت های رزرو مانند علی بابا مقایسه کنید. فقط به این دلیل که یک شرکت هواپیمایی در یک فرودگاه حضور فیزیکی دارد، به این معنی نیست که آنها لزوما بهترین قیمت را برای مسیر موردنظر شما ارائه می دهند.

هزینه های پنهان را بررسی کنید. برخی از خطوط هوایی و سایت های رزرو برای چمدان، کیف دستی و انتخاب صندلی، هزینه های اضافی دریافت می کنند. هنگام مقایسه قیمت ها، این هزینه های بالقوه را در هزینه کلی خود در نظر بگیرید. پرواز را در زمان هایی در نظر بگیرید که اوج سفر نباشد. زمانی که افراد کمتری در حال سفر هستند، مانند پروازهای اواسط هفته و پروازها در روزهای غیرتعطیل، قیمت بلیط هواپیما ارزان تر است.

با پیروی از این نکات و برخی از موارد ساده دیگر می توانید بدون درنظرگرفتن اینکه قیمت خرید حضوری ارزان تر است یا آنلاین، بلیطی که می خواهید را بخرید.

خرید بلیط هواپیما، حضوری یا آنلاین

هنوز هم می توانید بلیط پرواز را در فرودگاه بخرید. این روش، در برخی موارد، مانند خرید بلیط چند ساعت قبل از حرکت، ممکن است تنها گزینه موجود باشد. بااین حال، این راه ریسک ها و ویژگی های خاص خود را دارد.

قرن بیست و یکم این امکان را فراهم کرده است که بلیط هواپیما را از خانه یا محل کار، راحت و با کلیک یک دکمه با ارزان ترین قیمت بخرید.

ازآنجاکه برخلاف روزهای قدیم که اینترنت تلفنی بود و بلیط هواپیما باید در فرودگاه رزرو می شد، کارمندان شرکت های هواپیمایی مانند گذشته خرید بلیط را انجام نمی دهند. درحالی که بیشتر آنها هنوز می دانند چگونه این کار را انجام دهند، خطوط هوایی این روش را ترجیح نمی دهند. در عوض، آنها از شما می خواهند که بلیط را به صورت آنلاین رزرو کنید. در خرید آنلاین مزایایی وجود دارد که به صورت مستقیم یا غیرمستقیم قیمت های بهتری را به شما پیشنهاد می دهد.

آیا قیمت بلیط هواپیما در فرودگاه ارزان تر است؟

بله و خیر. اگر یک ایرلاین هزینه های خدمات آنلاین را در هزینه های خود لحاظ می کند، ممکن است بهتر باشد برای پروازهای ارزان تر به فرودگاه بروید. بااین حال، همه خطوط هوایی هزینه رزرو آنلاین را اعمال نمی کنند و شرایط برای خرید آنلاین بهتر است.

شما در خرید آنلاین این فرصت را دارید که همه پروازها از مبدا به مقصد خود را دقیق و کامل بررسی کنید. همین موضوع باعث خواهد شد تا راحت و سریع بهترین گزینه ها را بیابید. همچنین پیشنهادها و آفرهای ویژه سایت های معروفی مانند علی بابا شرایط ایده ئالی را برای کاربران به وجود می آورند. اگر هزینه های رفت وآمد خرید بلیط و زمان خود را هم در نظر بگیرید، قطعا در بسیاری از مواقع خرید بلیط به صورت آنلاین، ارزان تر یا به صرفه تر خواهد بود.

انتهای رپرتاژ آگهی

نظرات

captcha