رسیدگی به شکایات 216 نفر در دیدار با مدیران سازمان بازرسی

قائم مقام و معاونان سازمان بازرسی کل کشور، به شکایات مردمی رسیدگی و دستورات لازم را صادر کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، رئیس دستگاه قضا همواره بر لزوم حضور مسئولان قضائی و ملاقات با مردم برای رفع مسائل حقوقی و قضائی تاکید دارد.

بر این اساس همزمان با ایام الله دهه فجر و به دستور رئیس سازمان بازرسی، در هفته جاری ستار شیرعالی معاون اقتصادی، احمد اسدیان معاون تولیدی، ایروان مسعودی اصل معاون فرهنگی و اجتماعی و مهدی بلندیان معاون سیاسی و قضائی سازمان به طور جداگانه در مرکز نظارت همگانی و رسیدگی به شکایات مردمی حاضر شده و بدون واسطه در جریان مشکلات و درخواست های مراجعه کنندگان قرار گرفتند و دستورات لازم را برای رفع مشکلات مطروحه، صادر کردند.

امروز نیز احمد رحمانیان قائم مقام سازمان بازرسی کل کشور، محمدرضا محمدی کشکولی معاون حقوقی، نظارت همگانی و امور مجلس و مهدی بهادر مدیرکل حوزه ریاست، روابط عمومی و همکاری های بین المللی سازمان بازرسی با حضور در دفتر نظارت همگانی و رسیدگی به شکایات مردمی درخواست های مردمی را مورد بررسی قرار دادند.

عمده ترین درخواست های مردمی در حوزه خدمات رسانی، خودرو، محیط زیست، استخدامی، اراضی، پزشکی، بانکی، دارایی و مالیاتی بود که در این راستا دستورات لازم به حوزه های مربوطه برای بررسی موضوع و اعلام نتیجه صادر شد.

بنابراین گزارش، در طی هفته جاری به درخواست های 216 نفر از مراجعین رسیدگی شد.

نظرات

captcha