صالحی خبر داد؛

دیدار مردمی 179 قاضی در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

دادستان تهران به همراه جمعی از معاونین خود در 45 نقطه از شهر تهران به صورت هم زمان به مشکلات حقوقی و قضائی مردم رسیدگی کردند و پای صحبت آن ها نشستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های ابلاغی ریاست قوه قضائیه مبنی بر لزوم افزایش ارتباطات مردمی به ویژه دادستان ها در بطن جامعه دادستان تهران به اتفاق جمعی از معاونان خود در شامگاه سه شنبه 17 بهمن ماه 1402 با حضور در مسجد جامع المهدی در منطقه 22 تهران با نمازگزاران دیدار و به مشکلات و مسائل حقوقی و قضائی آنان رسیدگی و دستورات مقتضی صادر شد.

وی گفت: همچنین به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به صورت همزمان چهل و پنج گروه با سرپرستی معاونین دادستان در چهل و پنج مسجد شهر تهران میز خدمت برگزار کرده و به مشکلات مردم رسیدگی و دستورات مقتضی صادر شده است.

دادستان تهران بیان کرد در این برنامه تعداد 179 همکار قضائی حضور داشته با تعداد 1310 نفر از مراجعین به صورت چهره به چهره ملاقات برگزار شد.

وی همچنین یادآور شد بر اساس برنامه ریزی مدون دادستانی تهران به منظور تحت پوشش قرار دادن تمامی مساجد پایتخت معاونان و سرپرستان هر ناحیه از دادسرای تهران مأموریت یافته اند به همراه تعدادی از قضات به صورت ماهانه در مساجد واقع در نواحی دادسرای تحت مدیریت خود حضور یافته و نسبت به حل مشکلات و ارشاد قضائی شهروندان اقدام کنند.

دادستان تهران اضافه کرد: علاوه بر حضور ماهانه در مساجد در برنامه هفتگی ملاقات مردمی دادسرای تهران نیز ضمن دیدار چهره به چهره با مراجعان به مسائل و مشکلات حقوقی و قضائی آنان رسیدگی و دستورات و ارشادات لازم را صادر می کنند.

صالحی در پایان خاطر نشان کرد: ان شاءالله با چنین اقداماتی بتوانیم گام های مؤثری در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین ملت بزرگوار ایران برداریم.

گفتنی است؛ 45 تیم حاضر شده در نقاط مختلف تهران به طور متوسط حدود 2 ساعت و نیم به مشکلات مردم رسیدگی کردند که مجموعاً 112 ساعت مسئولان قضائی دادسرای عمومی و انقلاب تهران پای صحبت های مردم نشستند.

نظرات

captcha